Jakie podręczniki planuje Wydawnictwo WAM do klasy 7 szkoły podstawowej?

Zgodnie z Uchwałą Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski z dnia 14 lutego 2017 roku w sprawie obowiązywania „Podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce” w klasie 7. zreformowanej szkoły podstawowej uczniowie i katecheci będą korzystać z podręcznika do klasy 1. gimnazjum.

Wydawnictwo WAM przystosowało jedynie okładki dotychczasowych podręczników serii „Odsłonić twarz Chrystusa” oraz „W drodze do Emaus” tak, by widoczne było ich nowe przeznaczenie.

Oceń: 

Skomentuj

Przeczytaj także

Dobra zmiana, czyli lepsza jakość ćwiczeń dla klas 1-3 szkoły podstawowej!

Wychodzimy naprzeciw potrzebom uczniów i w nowym roku szkolnym drukujemy ćwiczenia do klas 1-3 szkoły podstawowej na przyjaźniejszym do pisania papierze. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej zachęci to dzieci do pracy.

Czy będą bezpłatne podręczniki do religii dla uczniów klasy 1 szkoły podstawowej?

Publikujemy oświadczenie Komisji Wychowania Katolickiego z dnia 26 czerwca 2014 r. dotyczące bezpłatnych podręczników do religii dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej.

Co z przedszkolem? Jakie pomoce proponuje WAM dla pięciolatków i sześciolatków?

Co z przedszkolem? Jakie pomoce proponuje WAM dla pięciolatków i sześciolatków?
Podręczniki WAM 2016

Aktualne podręczniki do religii Wydawnictwa WAM

W związku z nowelizacją ustawy o systemie oświaty i zwolnieniem z obowiązku szkolnego dzieci sześcioletnich Komisja Wychowania KEP wydała w dniu 23 kwietnia 2016 roku komunikat w sprawie podręczników do nauczania w przedszkolnych i szkolnych oddziałach sześciolatków (zerówkach).