Nowe rozkłady nauczania w Librusie

Pomoc dla katechetów – nowe rozkłady nauczania w e-Dzienniku Librusa.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom katechetów i dla szkół, które korzystają z e-Dziennika firmy Librus, udostępniamy rozkłady materiału dla klas 1-3 szkoły podstawowej do podręczników serii „W drodze do Wieczernika” oraz dla klas gimnazjalnych do podręczników serii „Odsłonić twarz Chrystusa”.

Wkrótce udostępnimy na stronie e-Dziennika także rozkłady do klas 4-7 szkoły podstawowej. Klasa siódma – zgodnie z zaleceniem Episkopatu – będzie oparta o rozkład gimnazjalny dla klasy 1. Uzupełnimy go o korelację międzyprzedmiotową zgodną z nową „Podstawą programową kształcenia ogólnego”, która zaczyna obowiązywać w roku szkolnym 2017/2018.

Uwaga: Informacja o Elektronicznej Bibliotece Rozkładów Materiałów Nauczania e-Dziennika Librus znajduje się na stronie: http://www.librus.pl/ebrmn/

Oceń: 

Skomentuj

Przeczytaj także

Nowe rozkłady nauczania na rok szkolny 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 rozkłady nauczania do podręczników Wydawnictwa WAM na stronie www.katechizmy.pl będą odpowiednio zmodyfikowane i uzupełnione.

Nowe podręczniki WAM do religii 2014

W roku 2014 nakładem naszego Wydawnictwa ukażą się podręczniki do ostatnich klas szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum i technikum.

Nowe filmy edukacyjne

W ostatnich dniach działające przy Wydawnictwie WAM Studio Inigo przygotowało 13 nowych filmów edukacyjnych.