Informacje i aktualności dla katechetów

 

NAUCZANIE ZDALNE - JESIEŃ 2020 - Pomoce katechetyczne do podręczników pod red. W. Kubika

Pomoce do podręczników Wydawnictwa WAM: red. W. Kubik: Dla klas 1 - 3 SP z serii: W drodze do Wieczernika: - podręcznik dla klasy 1 SP: "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa"; - podręcznik dla klasy 2 SP: "Kochamy Pana Jezusa"' - podręcznik dla klasy 3 SP: "Przyjmujemy Pana Jezusa". Dla klas 7 - 8 SP z serii Odsłonić twarz Chrystusa: - podręcznik dla klasy 7 SP: "Szukam Was" - podręcznik dla klasy 8 SP: "Jestem z Wami"

NAUCZANIE ZDALNE - JESIEŃ 2020 - Pomoce katechetyczne do podręczników pod red. Z. Marka

Pomoce do podręczników Wydawnictwa WAM: red. Z. MAREK: Dla klas 4 - 6 SP z serii Drogi Przymierza: - podręcznik dla klasy 4 SP: "Zaproszeni przez Boga" - podręcznik dla klasy 6 SP: "Przemienieni przez Boga" Dla klas 7 - 8 SP z serii W drodze do Emaus: - podręcznik dla klasy 7 SP: "Jezus uczy i zbawia" - podręcznik dla klasy 8 SP: "Jezus działa i zbawia"

Plany wynikowe 2020/2021

Rozkłady materiału, plany wynikowe i kryteria oceniania na rok szkolny 2020/2021

Podręczniki na rok szkolny 2020/2021 – potrzebne informacje

Podręczniki do religii Wydawnictwa WAM w nowym roku szkolnym 2020/2021

Co zawierają Ćwiczenia „Bóg – nasz Ojciec”?

Najważniejszy cel, jaki chcemy osiągnąć przez Ćwiczenia nie jest dydaktyczny. Przede wszystkim zależy nam na pogłębianiu i utrwalaniu postawy poszukiwania i otwarcia na obecność Dobrego Stwórcy i Ojca.

„Szukam cię” – nowy podręcznik dla klasy 5 SP

Ktoś zapytał, dlaczego w tytule pierwszego podręcznika tej serii: „Szukam cię”, w słowie „cię” jest mała, a nie wielka litera. Czy nie lepiej byłoby dać tytuł „Szukam Cię”, który stanowiłby nawiązanie do naszych pytań o Boga?

„Bóg – nasz Ojciec”. Nowy podręcznik dla klasy 1 SP z nagraniem

Nie znaczy to, że na katechezie nie będzie opowiadań. Są one zamieszczone w poradniku metodycznym, a także – w formie nagrań dźwiękowych – w Internecie na naszej stronie katechizmy.pl. Nagrania będą dostępne dla każdego, więc będą do nich mogli sięgnąć również rodzice. Obok opowiadań biblijnych są to teksty, które nawiązują do życia dzieci, a nawet do baśni.

Nowe katechizmy WAM 2020 - Numery Podręczników

Podręczniki do klasy 1 i klasy 5 szkoły podstawowej - 2020

Strony